8 Gusht 2018, 16:21

Luxury holidays and hot scenes, who is the secret affair of Francesca Jaca and Armela of BB

I mbajnë sekret, por kush është i dashuri i Françeska Jaçes dhe Armelës së BB

XING

I mbajnë sekret, por kush është i dashuri i Françeska

Dy ish-banoret e "Big Brother" dhe modelet e njohura, Françeska Jaçe dhe Armela Hyseni prej disa ditësh ndodhen me pushime. Françeska po shijon pushimet në Spanjë ndërsa Armela ndodhet në një resort në Tiranë. Dy vajzat kanë tërhequr shumë vëmendjen me pozat e tyre të nxehta ku tregojnë të pasmet bombastike.

I mbajnë sekret, por kush është i dashuri i Françeska

Në foton ku shfaqet me një pjatancë frutash para, Françeska shkruan: "Just me and my boy", duke lënë të kuptohet se atje në Spanjë ndodhet me pushime me të dashurin. 

I mbajnë sekret, por kush është i dashuri i Françeska

Ndërsa Armela nuk dihet me kë po i kalon pushimet, por edhe për ish-banoren po përflitet shumë kohët e fundit se ka nisur një lidhje të re. "Të njëjtat buzë që flasin për mua, janë të njëjtat buzë që po puthin prapanicën time", shkruan ajo në foton ku tregon të pasmet.

I mbajnë sekret, por kush është i dashuri i Françeska