19 Gusht 2019, 20:24

Lyrical Son congratulates his wife's 5th birthday with the most beautiful words

5 vjet martesë: Lyrical Son i kushton të shoqes fjalët më të bukura

XING

5 vjet martesë: Lyrical Son i kushton të shoqes fjalët më

Reperi i njohur Lyrical Son gjithmonë është shfaqur i lumtur me martesën e tij, nga e cila ka dhe dy vajza. Instagrami i tij është mbushur me fotografi nga momente familjare që reflektojnë dashuri dhe lumturi.

5 vjet martesë: Lyrical Son i kushton të shoqes fjalët më

Sot, ai dhe e shoqja, Gresa, festojnë pesëvjetorin e martesës. Lyrical Son ka shpërndarë një fotografi me të shoqen në profilin e tij të instagramit ku i shkruan fjalët më të bukura. “Urime 5 vite martesë zemër. Ishallah do zoti jemi me shëndet e gjithmonë bashkë. Të dua."- ka shkruar ai.

5 vjet martesë: Lyrical Son i kushton të shoqes fjalët më

Nga ana tjetër edhe miqtë artistë të këngëtarit nuk kanë nguruar t'i urojnë.

5 vjet martesë: Lyrical Son i kushton të shoqes fjalët më

5 vjet martesë: Lyrical Son i kushton të shoqes fjalët më

5 vjet martesë: Lyrical Son i kushton të shoqes fjalët më

5 vjet martesë: Lyrical Son i kushton të shoqes fjalët më

5 vjet martesë: Lyrical Son i kushton të shoqes fjalët më