20 Gusht 2019, 09:44

Magnificent wedding in Hawaii, the famous actor gets married in complete secrecy

Aktori i njohur i jep fund beqarisë, dalin pamjet nga dasma sekrete në Hawaii

XING

Aktori i njohur i jep fund beqarisë, dalin pamjet nga dasma sekrete në

Aktori i njohur i filmit "Fast and Furious", Dwayne Johnson, i njohur nga të gjithë si The Rock ka ndarë së fundmi me të gjithë ndjekësit në Instagram lajmin e bukur se është martuar me partneren e tij, Lauren Hashian.

Aktori i njohur i jep fund beqarisë, dalin pamjet nga dasma sekrete në

Ai ka publikuar një foto ku shihet i veshur dhëndër, ndërsa Laura e veshur me një fustan të bardhë dhe ka zbuluar se dasma sekrete u zhvillua në Hawaii.

Aktori i njohur i jep fund beqarisë, dalin pamjet nga dasma sekrete në

“Po, pranojmë. Gusht, 18, 2019. Hawaii. Pomaikai (të bekuar),” , ka shkruar ai në Instagram dhe fotoja është bërë virale në të gjithë mediat. Kujtojmë që dyshja ka bashkë  që nga viti 2006 dhe janë bashkë prindër të dy vajzave.  

Aktori i njohur i jep fund beqarisë, dalin pamjet nga dasma sekrete në

Aktori i njohur i jep fund beqarisë, dalin pamjet nga dasma sekrete në

Aktori i njohur i jep fund beqarisë, dalin pamjet nga dasma sekrete në

Aktori i njohur i jep fund beqarisë, dalin pamjet nga dasma sekrete në

Aktori i njohur i jep fund beqarisë, dalin pamjet nga dasma sekrete në

Aktori i njohur i jep fund beqarisë, dalin pamjet nga dasma sekrete në

Aktori i njohur i jep fund beqarisë, dalin pamjet nga dasma sekrete në

Aktori i njohur i jep fund beqarisë, dalin pamjet nga dasma sekrete në