18 Gusht 2018, 13:48

Married Albanian singer, bride a real star

Martohet këngëtari shqiptar, nusja një yll i vërtet

XING

Martohet këngëtari shqiptar, nusja një yll i vërtet

Këngëtari i hitit "Kthehu ti", Blero dhe modelja Afrona Dika janë një nga çiftet më të komentuar në media sidomos së fundmi për shkak të thashethemeve se do i japin fund beqarisë. Lajmet i ka konfirmuar sot vetë çifti me postimet e tyre në Instagram. 

Martohet këngëtari shqiptar, nusja një yll i vërtet

Afrona ka publikuar një foto të një qeni që tregon një unazë dhe zbulon se çifti do kurorëzohen në 2019-ën.

Martohet këngëtari shqiptar, nusja një yll i vërtet

Vetëm pak më vonë edhe Blero postoi një foto ku bukuroshja Afrona Dika shfaqet nuse dhe konfirmon se dasma do bëhet vitin tjetër.

Martohet këngëtari shqiptar, nusja një yll i vërtet

Afrona më parë ka zbuluar edhe një detaj tjetër duke treguar se dasmën preferon ta organizojë në bregdet.

Martohet këngëtari shqiptar, nusja një yll i vërtet