26 Gusht 2018, 20:09

Massacre in Durrës, 3 people shot 20-year-old knife

Masakër në Durrës, 3 persona qëllojnë me thikë 20-vjeçarin

XING

Masakër në Durrës, 3 persona qëllojnë me thikë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak më parë në qytetin e Durrësit, ku tre persona kanë goditur disa herë me thikë një 20-vjeçar, duke tentuar ta vrasin.

Dy prej tyre janë arrestuar në flagrancë: Nikoll Përlleshin 31 vjeç dhe Bibë Dedan 48 vjeç, të dy banues në Durrës.

Personi i tretë është një 17-vjeçar i cili është shpallur në kërkim.

20-vjeçari është dërguar menjëherë në Spitalin e Durrësit, ku po mjekohet për plagët e marra.