14 Qershor 2023, 13:27

Mates were caught, it is revealed who Dafina Zeqiri's new partner is

U kapën mat, zbulohet kush është partneri i ri i Dafina Zeqirit

XING

U kapën mat, zbulohet kush është partneri i ri i Dafina Zeqirit

Dafina Zeqiri është e lumtur në një lidhje të re dashurie dhe e ka hedhur pas krahëve historinë me Dj Geek. 

Portali “Indeksonline” publikoi pamjet e para të Dafinës me të dashurin e ri. Dyshja prej disa ditësh dalin publikisht dhe shfaqen shumë të afërt me njëri-tjetrin.

U kapën mat, zbulohet kush është partneri i ri i Dafina Zeqirit

Prive.al mëson se i dashuri i ri i Dafinës është Kreshnik Gjergji, një figurë jo fort e njohur në rrafshin e showbizit.

Ai është biznesmen, në pronësi të të cilit figurojnë disa biznese në vend. Një prej tyre merret me tregti me shumië të frutave dhe perimeve, kurse një tjetër sipërmarrje është e profilizuar në fushën e teknologjisë informative.

Prive sjell edhe një foto të djalit që i ka rrëmbyer zemrën Dafit.

U kapën mat, zbulohet kush është partneri i ri i Dafina Zeqirit