21 Gusht 2019, 16:47

Megi Ndokaj celebrates her birthday, pictures from the VIP party

Megi Ndokaj feston ditëlindjen, pamjet nga festa me VIP-a

XING

Megi Ndokaj feston ditëlindjen, pamjet nga festa me VIP-a

Ish-balerina e Telebingos dhe modelja bukuroshe Megi Ndokaj ka festuar mbrëmë ditëlindjen. Megi mbushi 26 vjeç e në këtë ditë të shënuar miqtë i kishin organizuar një festë surprizë.

Megi Ndokaj feston ditëlindjen, pamjet nga festa me VIP-a

Megi dukej si perëndeshë me një fustan rozë dhe kurorë lulesh në kokë.

Megi Ndokaj feston ditëlindjen, pamjet nga festa me VIP-a

Të ftuar ishin Adrola Dushi, modeli amerikan Pavllo e disa miq të tjerë të bukuroshes bjonde.

Megi Ndokaj feston ditëlindjen, pamjet nga festa me VIP-a

"Faleminderit të gjithë njerëzve të mi të dashur për këtë surprizë të mrekullueshme", shkruan Megi.

Megi Ndokaj feston ditëlindjen, pamjet nga festa me VIP-a

Megi tanimë prej vitesh është larguar nga ekrani dhe jeton në Amerikë. 

Megi Ndokaj feston ditëlindjen, pamjet nga festa me VIP-a

Megi Ndokaj feston ditëlindjen, pamjet nga festa me VIP-a

Megi Ndokaj feston ditëlindjen, pamjet nga festa me VIP-a

Megi Ndokaj feston ditëlindjen, pamjet nga festa me VIP-a

Megi Ndokaj feston ditëlindjen, pamjet nga festa me VIP-a

Megi Ndokaj feston ditëlindjen, pamjet nga festa me VIP-a

Megi Ndokaj feston ditëlindjen, pamjet nga festa me VIP-a

Megi Ndokaj feston ditëlindjen, pamjet nga festa me VIP-a

Megi Ndokaj feston ditëlindjen, pamjet nga festa me VIP-a