8 Qershor 2023, 16:03

Milaim Zeka for Luiz and Kiara: As there was no love between Beatrix and Donald...

Milaim Zeka për Luizin dhe Kiarën: Siç nuk kishte dashuri mes Beatriksës dhe Donaldit...

XING

Milaim Zeka për Luizin dhe Kiarën: Siç nuk kishte dashuri mes

I ftuar në emisionin “Natën me Aulonën”, Milaim Zeka foli edhe për romancën e Luizit me Kiarën. Milaimi i bindur u shpreh se vazhdon të dyshojë te lidhja e tyre pasi sipas tij çdo gjë ka nisur shumë shpejt “brenda një burgu siç është BBV”.

Ai theksoi se të njëjtin mendim ka pasur edhe për lidhjen e Donald Veshaj dhe Beatrix Ramosaj, të cilët u ndanë sapo dolën nga ky reality show.

Moderatorja: Të kemi parë goxha në sulm në lidhje me Luizin. Ke thënë që nuk të ka pëlqyer si personazh.

Milaim Zeka: Ka qenë në fillim, unë e kam kritikuar sepse u hap llafi që ai ka gënjyer për punën e sëmundjes. Kam qenë dhe jam prap i bindur që lidhja e tij me Kiarën ka qenë dhe është lojë.

Moderatorja: E mendon përsëri?

Milaim Zeka: Si kam menduar për Beatrix që kam thënë se nuk ka dashuri mes saj dhe Donaldit, përsëri mua mu ka përforcuar mendimi. Një njeri pa hezituar dhe pa menduar mirë nuk ndëron mbiemrin e vet. Martesat e shpejta ose lidhja e tyre në kushte shumë të jashtëzakoshme siç është Big Brother ka qenë lidhja brenda një burgu. Aty kam dyshuar dhe prapë vazhdoj të dyshoj.