12 Gusht 2019, 18:48

Miley was caught kissing a female, heartbroken Liam, speaks for the first time after the split

Miley u kap duke puthur një femër, Liam zemërthyer, flet për herë të parë pas ndarjes

XING

Miley u kap duke puthur një femër, Liam zemërthyer, flet për

Së fundmi Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth i kanë dhënë fund martesës së tyre vetëm pas një viti. Mediat e huaja bënë të ditur se çifti janë ndarë me marrëveshje duke rënë dakort të fokusohen tek karriera.

Miley u kap duke puthur një femër, Liam zemërthyer, flet për

Menjëherë pas ndarjes, Miley u fotografua duke u puthur me bloggeren Kailtyn Carter. Dy vajzat ndodhen me pushime në Itali e duket se po kënaqen shumë në shoqërinë e njëra-tjetrës.

Miley u kap duke puthur një femër, Liam zemërthyer, flet për

Sot Liami ka folur për herë të parë pas ndarjes dhe për "Daily Mail Australia", ai ka thënë: "Ju nuk e kuptoni se si është".

Miley u kap duke puthur një femër, Liam zemërthyer, flet për

Thuhet se pasi ka parë fotot e Mileyt me Kaitlyn, Liam është ndjerë zemërthyer dhe nuk e ka pritur.

Miley u kap duke puthur një femër, Liam zemërthyer, flet për

Miley u kap duke puthur një femër, Liam zemërthyer, flet për

Miley u kap duke puthur një femër, Liam zemërthyer, flet për

Miley u kap duke puthur një femër, Liam zemërthyer, flet për

Miley u kap duke puthur një femër, Liam zemërthyer, flet për