24 Dhjetor 2021, 21:52

'Xing' Awards: Vote for the best love show of 2021

Çmimet 'Xing': Votoni emisionin më të mirë të dashurisë për vitin 2021

XING

Çmimet 'Xing': Votoni emisionin më të mirë

“Love Story” dhe “Përputhen” janë dy emisione dashurie, shumë të ndjekur nga publiku, por cili është i preferuari juaj?

“Xing.al” risjell dhe këtë vit “Çmimet Xing”, ku ju me votat tuaja do shpallni emisionin më të mirë të dashurisë për vitin 2021:

Poll