15 Qershor 2023, 21:20

Minimalist but star, it is revealed what the wedding invitations of Arbana Osman and Eduart Grishaj look like

Minimaliste por yll, zbulohet si duken ftesat e dasmës së Arbana Osmanit dhe Eduart Grishajt

XING

Minimaliste por yll, zbulohet si duken ftesat e dasmës së Arbana

Dasma e Arbanës dhe Eduardit do të mbahet këtë të shtunë në Toskana të Italisë, ku të ftuar do të jenë 120 persona. Së fundmi në rrjete sociale është zbuluar si duken ftesat e dasmës. 

Minimaliste por yll, zbulohet si duken ftesat e dasmës së Arbana

Siç mund ta shikoni më sipër ftesat janë minimaliste, të bardha dhe me emrat e datën e gdhendur sipër. 

Kujtojmë se ndër artistët që do të performojnë janë  Ylli Limani, Klajdi Haruni, Flor Mumajesi, Bruno dhe pastaj dhe artistë të tjerë. 

Minimaliste por yll, zbulohet si duken ftesat e dasmës së Arbana