31 Gusht 2018, 14:33

Missed for 2 months, Marina Fara returns with sex

U zhduk prej 2 muajsh, Marina Fara rikthehet me pozat seksi

XING

U zhduk prej 2 muajsh, Marina Fara rikthehet me pozat seksi

Dy muaj më parë, bukuroshja Marina Fara u zhduk pa asnjë shpjegim nga çdo rrjet social, duke shijuar larg syrit të publikut dhe mediave pushimet verore.

U zhduk prej 2 muajsh, Marina Fara rikthehet me pozat seksi

Mirëpo, pas dy muajsh mungesë, ajo është rikthyer sërish me pozat seksi, duke hapur një llogari të re në Instagram.

U zhduk prej 2 muajsh, Marina Fara rikthehet me pozat seksi

Ajo ka publikuar disa foto të sajat e disa të tjera ku shfaqet me mamanë ose mikeshat, ndërkohë që ndjekësit sa vijnë e shtohen në profilin e saj të ri.

U zhduk prej 2 muajsh, Marina Fara rikthehet me pozat seksi