20 Janar 2022, 18:59

Momente intime në BBV/ Donaldi zhvesh Beatrixën dhe e kap në pjesët intime

Momente intime në BBV/ Donaldi zhvesh Beatrixën dhe e kap në pjesët intime

XING

Momente intime në BBV/ Donaldi zhvesh Beatrixën dhe e kap në

Një video e Donaldit dhe Beatrixit po bën xhiron e rrjetit. Dyshja nuk janë përmbajtur para kamerave, teksa janë filmuar në momente intime.

Momente intime në BBV/ Donaldi zhvesh Beatrixën dhe e kap në

Në videon në fjalë aktori shihet duke i ngritur këngëtares bluzën dhe duke i prekur gjoksin. Gjatë këtij momenti, Donaldi mbetet gojëhapur.

Momente intime në BBV/ Donaldi zhvesh Beatrixën dhe e kap në

Kujtojmë se Beatrix ka treguar brenda shtëpisë së “Big Brother” se e ka bërë gjoksin disa vite më parë.

Momente intime në BBV/ Donaldi zhvesh Beatrixën dhe e kap në

Momente intime në BBV/ Donaldi zhvesh Beatrixën dhe e kap në

Momente intime në BBV/ Donaldi zhvesh Beatrixën dhe e kap në

Momente intime në BBV/ Donaldi zhvesh Beatrixën dhe e kap në

Momente intime në BBV/ Donaldi zhvesh Beatrixën dhe e kap në