7 Gusht 2018, 10:49

Morena Taraku pregnant, here's the detachment she discovered

Morena Taraku shtatzënë, ja detaji që e nxorri zbuluar

XING

Morena Taraku shtatzënë, ja detaji që e nxorri zbuluar

Morena Taraku është kthyer muajt e fundit në një nga personazhet më të komentuar në media. Këngëtarja që pas ndarjes nga miliarderi iranian është përfolur gjatë për jetën e saj private.

Morena Taraku shtatzënë, ja detaji që e nxorri zbuluar

Ndarja e tyre nuk ishte aspak paqësore duke qenë se Morena e akuzoi se është gej, ndërkohë që Sasha ju kundërpërgjigj duke publikuar video me femra të tjera.

Morena Taraku shtatzënë, ja detaji që e nxorri zbuluar

Mirëpo disa javë pas ndarjes së bujshme, Morena ka marr sërish gjithë vëmendjen e mediave pas një fotoje që ka publikuar. Ajo ka postuar së fundmi një foto ku shfaqet duke mbajtur në dorë një çuç për fëmijët dhe pranë saj ka vendosur një figurë engjëlli.

Morena Taraku shtatzënë, ja detaji që e nxorri zbuluar

Kjo ka mjaftuar që të gjithë fansat e saj të aludojnë se këngëtarja është në pritje të një fëmije. Ndërkohë vetë Morena deri tani nuk ka reaguar mbi këto lajme.

Morena Taraku shtatzënë, ja detaji që e nxorri zbuluar