14 Gusht 2018, 16:44

Morena Taraku topless among the yachts, see what the Iranian billionaire has done with anger

Morena Taraku del topless mes jahtit, shihni ç'bën miliarderi iranian prej inatit

XING

Morena Taraku del topless mes jahtit, shihni ç'bën miliarderi

Lidhja dhe ndarja e Morena Tarakut nga miliarderi iranian, Sasha Sobhani ka qenë dhe vazhdon të mbetet e shumë komentuar në media. Kjo për faktin se dyshja, ndonëse janë ndarë, vazhdojnë të tërheqin vëmendje me postimet e tyre. Më i lënduar nga ndarja duket se është Sasha i cili vetëm pak ditë më parë postoi një video duke dëgjuar këngën e Morenës e që u komentua si kërkesë e tij për t'u kthyer me këngëtaren shqiptare.

Morena Taraku del topless mes jahtit, shihni ç'bën miliarderi

Ndërsa Morena vazhdon pushimet për qejfin e saj dhe duket se e ka harruar miliarderin. Ajo ka postuar një foto ku shihet duke marrë rreze dielli në jaht, pa reçipeta. 

Morena Taraku del topless mes jahtit, shihni ç'bën miliarderi

Vetëm pak orë pas kësaj fotoje, Sasha ka bërë një postim ku tregon se së shpejti ka ditëlindjen e do e djegë me vajza e kërcimtare.

Morena Taraku del topless mes jahtit, shihni ç'bën miliarderi