3 Gusht 2019, 17:05

Morina Fjolla softens the snake, see what happened in the clip

Fjolla Morina i bën zbor gjarprit, shihni ç'ndodhi në xhirimet e klipit

XING

Fjolla Morina i bën zbor gjarprit, shihni ç'ndodhi në

Pak ditë më parë Fjolla Morina publikoi videoklipin e saj më të ri me titull "Nace Nace", që u pëlqye shumë nga publiku dhe ka arritur mijëra shikime në Youtube.

Fjolla Morina i bën zbor gjarprit, shihni ç'ndodhi në

Përpos këngës ritmike, u komentua shumë edhe pamja e Fjollës e cila çdo herë vjen unike.

Fjolla Morina i bën zbor gjarprit, shihni ç'ndodhi në

Në këtë klip Fjolla u shfaq me një gjarpër teksa performonte mes gjelbërimit, e veshur ekstravagante.

Fjolla Morina i bën zbor gjarprit, shihni ç'ndodhi në

Sot këngëtarja ka postuar një video gjatë xhirimeve ku shfaqet duke luajtur me gjarprin pa pasur fare friketeksa këndon një nga këngët e saj më të njohura.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Fjolla Morina (@fjolla.morina) on

Fjolla Morina i bën zbor gjarprit, shihni ç'ndodhi në

Fjolla Morina i bën zbor gjarprit, shihni ç'ndodhi në

Fjolla Morina i bën zbor gjarprit, shihni ç'ndodhi në

Fjolla Morina i bën zbor gjarprit, shihni ç'ndodhi në

Fjolla Morina i bën zbor gjarprit, shihni ç'ndodhi në

Fjolla Morina i bën zbor gjarprit, shihni ç'ndodhi në