4 Korrik 2023, 22:40

'Mos kërce, mos këndo, mos u zhvish, bëj cicat', Sarës i vjen në majë të hundës me kritikat dhe vë pikat mbi i

'Mos kërce, mos këndo, mos u zhvish, bëj cicat', Sarës i vjen në majë të hundës me kritikat dhe vë pikat mbi i

XING

'Mos kërce, mos këndo, mos u zhvish, bëj cicat',

Sara Hoxha është duke xhiruar filmin “Në kuadër të dashurisë”, mirëpo jo të gjithë e kanë pritur mirë këtë eksperiencë të saj të re si aktore. Disa vënë në dyshim aftësitë e saj në aktrim e madje i përmendin edhe sfidën që fitoi në “Dancing with the Stars”, duke i thënë se nuk e ka merituar.

Sara ka reaguar duke specifikuar një koment, që e inkurajon të bëjë çfarë të dojë.

“Sara mos kerce, mos aktro, mos u vish, mos u zhvish, beji cicat, jo mos i bej. A thua Sara ka dale ne ankand e po mer leje ca te beje me jeten e sai! O Sara, o Gemini (Jetoje jeten si te ta doje qefi ty, me Ledrin pa Ledrin shijoje cdo moment e mos degjo asnje”- i shkruan një komentues.

'Mos kërce, mos këndo, mos u zhvish, bëj cicat',