28 Gusht 2018, 14:31

Mother for the second time, Tuna reveals the sex of twins

Nënë për herë të dytë, Tuna zbulon gjininë e binjakëve

XING

Nënë për herë të dytë, Tuna zbulon gjininë e

Një vit më parë këngëtarja e njohur Tuna u bë nënë për herë të parë. Ajo solli në jetë vogëlushin Tian, me të cilin publikon shpesh foto ose video në profilin e saj në Instagram.

Nënë për herë të dytë, Tuna zbulon gjininë e

Tuna është mjaft aktive në profilin e saj dhe ditën e sotme i është përgjigjur pyetjeve të shumta të fansave, ku ndër të tjera e kanë ngacmuar edhe për shtatzëninë.

Nënë për herë të dytë, Tuna zbulon gjininë e

"A ke planifikuar që djalit tënd ti bësh një motër ose vëlla, cilin kishe dashur ti?"- i shkruan fansja.

"Dy motra binjake"- ja ka kthyer Tuna, duke shprehur se çfarë do të dëshironte të kishte kur të bëhet nënë për herë të dytë.

Nënë për herë të dytë, Tuna zbulon gjininë e