25 Gusht 2018, 14:17

Mother of Two, Alketa Vejsiu is ready for the adoption of a third

Nënë e dy fëmijëve, Alketa Vejsiu është gati për birësimin e një të treti

XING

Nënë e dy fëmijëve, Alketa Vejsiu është gati

Moderatorja Alketa Vejsiu është një prej figurave më të njohura të ekranit shqiptar dhe ndër më të komentuarat në media.

Nënë e dy fëmijëve, Alketa Vejsiu është gati

Ajo është munduar ta mbajë gjithmonë larg syrit të publikut jetën e saj private, mirëpo të gjithë e dinë që Alketa është nënë e dy fëmijëve të quajtur Lionel dhe Nicol.

Nënë e dy fëmijëve, Alketa Vejsiu është gati

Së fundmi, moderatorja ka treguar planet për një fëmijë të tretë. E pyetur nga një fanse në Instagram nëse kishte ndërmend të bënte edhe një fëmijë tjetër, Alketa u përgjigj:

"Mbase e bëj, mbase e birësoj."

Nënë e dy fëmijëve, Alketa Vejsiu është gati