22 Qershor 2023, 14:30

Na vjen keq vajza, por Emiri i ‘Dashuri e pafund’ i jep fund beqarisë

Na vjen keq vajza, por Emiri i ‘Dashuri e pafund’ i jep fund beqarisë

XING

Na vjen keq vajza, por Emiri i ‘Dashuri e pafund’ i jep fund

Kaan Urgancioglu, i njohur nga publiku shqiptar kryesisht si Emiri nga seriali "Dashuri e pafund", i ka dhënë fund beqarisë. 

Ai dhe partnerja e tij, Burcu Denizer, kanë kurorëzuar dashurinë e tyre në martesë. Dyshja u martuan në një ceremoni të mbajtur në Konsullatën Turke në Athinë të hënën, më 19 Qershor. 

Kujtojmë se Kaan ka qenë në qendër të vëmendjes për rolin e prokurorit në serialin “Yargi”. 

Na vjen keq vajza, por Emiri i ‘Dashuri e pafund’ i jep fund