6 Gusht 2018, 16:31

Nami in India, Saddam publish the video naked in the bathtub

Nami në Indi, Sadnës i publikojnë videon lakuriq në vaskë

XING

Nami në Indi, Sadnës i publikojnë videon lakuriq në

Ndonëse kanë kaluar vite që nga transmetimi i serialit që theu rekorde shikueshmërie, "Bidaai", me siguri të gjithë e mbani mend aktoren që luante rolin e Sadnës. Sara Khan është ndër aktoret më të komentuara në shtypin indian dhe jo vetëm. 29-vjeçarja tërheq shpesh vëmendjen me pozat provokuese, me fotot me bikini që shkaktojnë debate dhe së fundmi ka bërë namin me një video.

Nami në Indi, Sadnës i publikojnë videon lakuriq në

Të gjitha portalet indiane së fundmi janë pushtuar nga imazhet e një videoje ku Sara Khan shfaqet lakuriq në vaskë. Video u postua nga motra e aktores e cila e fshiu menjëherë. Megjithatë ndjekësit arritën të ruajnë këto pamje që po bëjnë namin. Pas lajmeve të shumta e kritikave, Sara ka dhënë një prononcim duke u shprehur se mediat indiane duhet të ndalojnë së diskretituari atë, transmeton Xing.al.

Nami në Indi, Sadnës i publikojnë videon lakuriq në

"Nuk e di çfarë ndodhi. Gjithçka shkoi për keq. Ishte një video e bërë për shaka nga motra ime. Ajo e fshiu direkt, por shkoi tmerrësisht keq. Motra ishte pak e dehur, ne po bënim shaka dhe ndodhi kjo. Dua të them se ndonjëherë teknologjia është kaq e dëmshme prandaj duhet të kemi kujdes. Motra e postoi videon padashje. Ishte gabim njerëzor dhe e fal. Mediat indiane duhet të ndalojnë së diskretituari një vajzë", u shpreh Sara Khan./Xing.al 

Nami në Indi, Sadnës i publikojnë videon lakuriq në