1 Gusht 2018, 21:06

Network Censorship: Kejvina brings out fans of the bombastic back in front of the eyes

Le të çmendet rrjeti: Kejvina ja u nxjerr fansave të pasmet bombastike para syve

XING

Le të çmendet rrjeti: Kejvina ja u nxjerr fansave të pasmet

Velina e "Xing me Ermalin", Kejvina Kthella e ka djegur rrjetin me pozat e fundit nga pushimet në Ibiza. Nuk kanë munguar fotot me bikini ku tregon linjat trupore perfekte dhe as komentet e komplimentat e shumta për bukuroshen bjonde që tërhoqi vëmendjen që në daljen e parë në ekran.

Le të çmendet rrjeti: Kejvina ja u nxjerr fansave të pasmet

Mirëpo me foton e fundit, Kejvina i ka vënë vulën. Modelja ka postuar një imazh ku tregon të pasmet bombastike duke shkaktuar një reagim të paparë tek ndjekësit. Foto në vetëm 1 orë ka marrë 15 mijë pëlqime dhe qindra komente, shumë prej të cilëve kanë shkruar se Kejvina ja kalon edhe Kim Kardashian.

Le të çmendet rrjeti: Kejvina ja u nxjerr fansave të pasmet