17 Gusht 2023, 12:49

1 vit pas dasmës madhështore, ndahet çifti i njohur i showbizit

XING

1 vit pas dasmës madhështore, ndahet çifti i njohur i showbizit

Një vit pas dasmës së tyre madhështore që u komentua nga e gjithë bota, ylli i muzikës pop Britney Spears dhe bashkëshorti i saj, Sam Asghari janë ndarë.

1 vit pas dasmës madhështore, ndahet çifti i njohur i showbizit

Burime pranë këngëtares kanë treguar se Asghari ka bërë kërkesë për divorc. Ai është larguar nga shtëpia e përbashkët e çiftit dhe aktualisht po jeton në shtëpinë e tij.

1 vit pas dasmës madhështore, ndahet çifti i njohur i showbizit

“Ata janë të ndarë dhe kjo është më e mira për Britney,” tha një burim për NBC Neës.

Spears, 41 vjeç dhe Asghari, 29 vjeç, u martuan në një ceremoni në shtëpinë e këngëtares amerikane në Los Anxhelos në qershor 2022.

1 vit pas dasmës madhështore, ndahet çifti i njohur i showbizit