26 Dhjetor 2023, 16:52

1 vit pas ndarjes nga Pique, Shakira ka një të dashur të ri

XING

1 vit pas ndarjes nga Pique, Shakira ka një të dashur të ri

Një vit pas ndarjes nga Gerard Pique, Shakira duket se ka gjetur sërish dashurinë dhe po krijon një marrëdhënie të re të qëndrueshme. Mediat spanjolle shkruajnë se 46-vjeçarja po njihet me me Rafael Arcauten, një producent muzikor argjentinas.

Sipas burimeve prania e 44-vjeçarit e mbush me buzëqeshje dhe qetësi këngëtaren ndërsa mësohet se ai është shumë i kujdesshëm në hapat që hedh në këtë marrëdhënie.

Arcaute është mjaft i suksesshëm në fushën e muzikës dhe është vlerësuar me 18 çmime Grammy.