4 Dhjetor 2023, 17:47

3 muaj pas ndarjes, këngëtarja e njohur gjen të dashur të ri

XING

3 muaj pas ndarjes, këngëtarja e njohur gjen të dashur të ri

Këngëtarja e njohur, Rosalia ka lënë pas ndarjen e bujshme me këngëtarin Rauw Alejandro dhe ka nisur një lidhje të re dashurie. Thuhet se Rosalia, 31 vjeç po shijon lidhjen e dashurisë me Jeremy Allen White, 32 vjeç.

Shkëndijat e para të dashurisë lindën gjatë muajit tetor kur dolën thashethemet se dyshja ishin parë në një takim në Los Anxhelos.

Të dy vijnë nga ndarje të bujshme. White u nda nga bashkëshortja pasi ajo bëri kërkesë për divorc në maj. Ndërsa Rosalia i dha fund fejesës së saj me Rauw Alejandro në mes të korrikut pas 3 vitesh lidhje.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Web Reggaeton ???? (@webreggaeton)