20 Maj 2023, 17:26

'Ai është realizimi i të gjitha ëndrrave të mija', këngëtarja e njohur bëhet nënë për herë të parë

XING

'Ai është realizimi i të gjitha ëndrrave të

Këngëtarja e njohur Jessie J është bërë nënë për herë të parë para një jave. Lajmin e ëmbël e ka bërë të ditur vetë ajo por vetëm së fundmi.

'Ai është realizimi i të gjitha ëndrrave të

“Para një jave, e gjithë jeta ime ndryshoi. Djali im erdhi në këtë botë dhe zemra ime u zmadhua dyfish. Ndjesia është e papërshkrueshme. Po fluturoj nga dashuria. Ai është magjik. Është realizimi i të gjitha ëndrrave. Është e gjithë bota. Ai dhe unë jemi shumë mirë dhe s’e besoj dot që është i vërtetë, është këtu, me mua. Jam shumë mirënjohëse”, ka shkruar Jessie në një postim në rrjete sociale.

'Ai është realizimi i të gjitha ëndrrave të

Kujtojmë se këngëtarja ka humbur një fëmijë në një abort spontan, në nëntor të 2021-shit.

'Ai është realizimi i të gjitha ëndrrave të

'Ai është realizimi i të gjitha ëndrrave të