20 Dhjetor 2022, 20:34

Aktorja e njohur thotë se dashuron Messin dhe burri i saj nuk e ka aspak problem

XING

Aktorja e njohur thotë se dashuron Messin dhe burri i saj nuk e ka aspak

Aktorja e njohur Catherine Zeta-Jones ka treguar se është dashuruar me Messin dhe bashkëshorti Michael Douglas nuk e ka fare problem këtë fakt. Aktorja 53-vjeçare e ka bërë këtë deklaratë teksa po shihte ndeshjen finale të Botërorit 2022. 

Aktorja e njohur thotë se dashuron Messin dhe burri i saj nuk e ka aspak

“Ndeshja më e mirë që kam parë ndonjëherë. Shiko, unë e mbështes Paris Saint Germain, pse, nuk di ta them, e  dua frëngjishten, madje e flas atë. Por ju duhet ta kuptoni unë e dashuroj Messin…dhe më e bukura, im shoq nuk e ka problem”, shkruan aktorja në postimin e videos ku duken lojtarët e Argjentinës teksa festojnë fitoren. Ndërsa në sfond dëgjohet zëri i Catherin teksa këndon ‘ole-ole’ si një tifoze e vërtetë.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Catherine Zeta-Jones (@catherinezetajones)