1 Gusht 2023, 11:52

Between tears, Bebe Rexha confirms the separation from the boyfriend who commented on her weight

Mes lotësh, Bebe Rexha konfirmon ndarjen nga i dashuri që i komentoi peshën

XING

Mes lotësh, Bebe Rexha konfirmon ndarjen nga i dashuri që i komentoi

Bebe Rexha ka konfirmuar ndarjen nga Keyan Safyari. Dyshja i kanë dhënë fund pas 3 vitesh lidhje. Teksa ishte duke performuar në Londër, Bebe shpërtheu në lot dhe tha: “Sapo kalova një ndarje, ndaj mund të jem pak e ndjeshme dhe ju duhet të më ndihmoni”.

Mes lotësh, Bebe Rexha konfirmon ndarjen nga i dashuri që i komentoi

Thuhet se arsyeja e ndarjes janë komentet e Keyan për peshën e saj. Bebe publikoi në rrjete sociale pak kohë më parë disa mesazhe ku Keyan i thonte sesi fytyra e saj kishte ndryshuar pasi kishte shtuar në peshë.

“Ti shtove 15 kg dhe sigurisht, more peshë dhe fytyra të ndryshoi. Duhet të shtirem sikur kjo s’ka ndodhur dhe është okay?”, shkruante ai.