18 Janar 2024, 19:27

Dua Lipa kapet mat me të dashurin e ri

XING

Dua Lipa kapet mat me të dashurin e ri

Pa kaluar një muaj nga ndarja me regjisorin Romain Gavras, Dua Lipa ka nisur një lidhje të re dashurie. Mediat raportuan se Dua po shoqërohej me aktorin britanik Callum Turner dhe lidhja është konfirmuar.

Dyshja janë fotografuar duke u puthur e përqafuar në publik dhe Dua dukej më e lumtur se kurrë në krahët e aktorit.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ???????????? ???????????????????? ????????????? (@dua_italy)