23 Qershor 2023, 17:26

Dua Lipa wears a 3 thousand euro swimsuit

Dua Lipa vesh rroba banjo 3 mijë euro

XING

Dua Lipa vesh rroba banjo 3 mijë euro

Dua Lipa ka marrë vëmendjen e të gjithëve me fotot e fundit. Këngëtarja u shfaq e veshur e një palë bikini ngjyrë rozë të cilat ishin të mbushura me kristale, ndërsa i kombinoi me një varëse “Medusa” dhe disa byzylykë që i shkëlqenin në duar.

Dua Lipa vesh rroba banjo 3 mijë euro

Bikinit janë të firmës “Versace” dhe kanë një çmim prej 3000 eurosh.

Dua Lipa vesh rroba banjo 3 mijë euro

Dua e kombinoi pamjen e saj me një çantë ngjyrë rozë me kristale e firmës “Crystal Repeat Mii Hobo”, e veshur me një palë taka me të njëjtën ngjyrë.