15 Mars 2023, 16:43

E emocionuar, aktorja e njohur ndan lajmin se është në pritje të fëmijës së parë

XING

E emocionuar, aktorja e njohur ndan lajmin se është në pritje

Aktorja e njohur Lindsay Lohan dhe partneri i saj Bader Shammas do të bëhen prindër për herë të parë. Lajmin e ka dhënë vetë aktorja 36-vjeçare. 

E emocionuar, aktorja e njohur ndan lajmin se është në pritje

”Ne jemi të bekuar dhe të emocionuar”, ka shkruar Lohan në Instagram krah një veshje të bebit.

E emocionuar, aktorja e njohur ndan lajmin se është në pritje

Lindsay dhe Bader u martuan vitin e kaluar. Ata filluan të takoheshin pak para se pandemia të mbyllte botën, dhe në nëntor të 2021 Lindsay njoftoi fejesën e tyre.

E emocionuar, aktorja e njohur ndan lajmin se është në pritje

Bader Shammas është një financier dhe aktualisht punon si Asistent Zëvendës President në firmën bankare Credit Suisse. Ai ka punuar më parë si bashkëpunëtor me BNP Paribas Wealth Management.