15 Gusht 2023, 15:19

E mbajti të fshehtë për disa muaj, aktorja e njohur qenka bërë nënë për herë të parë

XING

E mbajti të fshehtë për disa muaj, aktorja e njohur qenka

Aktorja e njohur Ashley Olsen dhe bashkëshorti i saj Lois Eisner janë bërë prindër për herë të parë. Dyshja kanë sjellë në jetë një djalë të cilin e kanë pagëzuar me emrin Otto.

E mbajti të fshehtë për disa muaj, aktorja e njohur qenka

Lajmi i ka habitur të gjithë fansat e aktores, pasi aktorja e ka mbajtur të fshehtë shtatzëninë.

E mbajti të fshehtë për disa muaj, aktorja e njohur qenka

Kujtojmë një vit më parë dyshja kurorëzuan dashurinë e tyre me një martesë intime në një shtëpi private në Bel Air, Kaliforni.