10 Shkurt 2023, 16:34

'Ejshan' humb kontaktet pas tërmetit në Turqi, të gjithë të shqetësuar

XING

'Ejshan' humb kontaktet pas tërmetit në Turqi, të

Aktorja turke, Cansu Dere e njohur si Ejshan nga seriali "Ezel", ka humbur kontaktet me familjarët nga tërmeti në Turqi. Deri më tani nuk dihet asgjë për të dhe nuk dihet ende vendndodhja e saj.

'Ejshan' humb kontaktet pas tërmetit në Turqi, të

Cansu Dere nuk ka dhënë asnjë shenjë jete që nga tërmeti vdekjeprurës dhe të gjithë janë shqetësuar. 

'Ejshan' humb kontaktet pas tërmetit në Turqi, të

Në rrjet po qarkullojnë aludime për fatin e aktores, por duhet theksuar se ato kanë ardhur thjesht nga mosreagimi i saj në rrjete sociale. Shqetësimi për Dere u shtua pasi ajo si personazh publik nuk publikoi asgjë për fatkeqësinë në rrjetet e saj sociale, gjë të cilën e bënë shumë figura të tjera të njohura.

'Ejshan' humb kontaktet pas tërmetit në Turqi, të

Mirëpo ka edhe nga ata të cilët nuk dyshojnë se aktorja ka qënë e prekur nga tërmeti dhe kanë vërshuar drejt saj me një sërë akuzash për mosreagimin ndaj kësaj tragjedie.

'Ejshan' humb kontaktet pas tërmetit në Turqi, të