15 Dhjetor 2023, 00:39

Futbollisti i Arsenalit i jep fund beqarisë

XING

Futbollisti i Arsenalit i jep fund beqarisë

Futbollisti i Arsenalit Jorginho është fejuar me të dashurën e tij Catherine Harding.

Jorginho, 31 vjeç, iu ul në gjunjë këngëtares 32 vjeçare, në një ambient të rrethuar me trëndafila të kuq dhe qirinj, ndërsa në sfond luante edhe një violinist.

Çifti janë të lidhur prej vitit 2020 dhe kanë një djalë të quajtur Jax.

Catherine ndau disa foto nga propozimi romantik dhe shkroi: “Dashuria ime” me një simbol të pafundësisë dhe emoji unaze.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Catherine Harding (@cat_cavelli_)