15 Mars 2023, 17:58

Georgina shfaqet joshëse dhe sfidon ligjet e Arabisë Saudite

XING

Georgina shfaqet joshëse dhe sfidon ligjet e Arabisë Saudite

Georgina Rodriguez është shfaqur joshëse me fotot e fundit që publikoi në llogarinë e saj në Instagram. Ajo kishte veshur një fustan të kuq që tregonte hiret e saj duke pozuar mjaft provokuese.

Georgina shfaqet joshëse dhe sfidon ligjet e Arabisë Saudite

E dashura e Cristiano Ronaldos ishte stolisur me bizhuteri të shtrenjta teksa udhëtonte në makinë përpara se të shkonte në studion e filmit për serinë e dytë të “I Am Georgina”.

Georgina shfaqet joshëse dhe sfidon ligjet e Arabisë Saudite

Duket se Georgina nuk e ka aspak problem të “thyejë” rregullat e Arabisë, duke zbuluar më shumë nga linjat fizike.

Georgina shfaqet joshëse dhe sfidon ligjet e Arabisë Saudite

Çifti u transferua në Arabinë Saudite në Janar pasi Ronaldo nënshkroi një marrëveshje prej 175 milionë paundësh me skuadrën e Pro League, El-Nassr.

Georgina shfaqet joshëse dhe sfidon ligjet e Arabisë Saudite