23 Shtator 2022, 18:32

Tërmeti i fortë në Meksikë, momenti kur Dua Lipa largohet e frikësuar nga një klub nate

XING

Tërmeti i fortë në Meksikë, momenti kur Dua Lipa largohet e

Një tërmet i fuqishëm prej 7.7 i shkallës Rihter ka goditur Meksikën katër ditë më parë. Ndërkohë, dje është shënuar një tjetër pasgoditje e fortë 6.9 shkallë të Rihterit. Këngëtarja me origjinë shqiptare, Dua Lipa, disa orë më herët kishte mbajtur një koncert në kryeqytetin meksikan.

Në rrjet po qarkullon një video ku Dua e tronditur shfaqet duke u larguar nga vendi i rrethuar nga ekipi i saj i sigurisë drejt një furgoni të bardhë. Një nga shoqëruesit e këngëtares në momentin e tërmetit u identifikua si aktori dhe këngëtari Aron Piper.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Revista Clase (@revistaclase)