30 Qershor 2023, 14:30

The famous couple parents for the fourth time through a surrogate mother

Çifti i njohur prindër për herë të katërt përmes një nëne surrogate

XING

Çifti i njohur prindër për herë të katërt

Janë bërë prindër për herë të katërt çifti i famshëm dhe shumë i komentuar Chrissy Teigen dhe John Legend. Modelja dhe këngëtari janë bërë me djalë dhe i ka vendosur emrin Wren Alexander Stephens.

“Për aq kohë sa mbaj mend, gjithmonë kam dashur katër fëmijë”, u shpreh Chrissy përmes një postimi në Instagram.

Modelja e solli në jetë fëmijën e katërt përmes një nëne surrogate.