17 Gusht 2023, 12:28

Ish e dashura e Xhan Jamanit bëhet nënë me portierin gjerman

XING

Ish e dashura e Xhan Jamanit bëhet nënë me portierin gjerman

Diletta Leotta është bërë nënë në 32-vjetorin e lindjes. Prezantuesja dhe partneri i saj, portieri i Newcastle, Loris Karius kanë postuar në rrjetet sociale fotot e para të vogëlushes së tyre, Aria.

Ish e dashura e Xhan Jamanit bëhet nënë me portierin gjerman

“Sot kam rilindur falë teje. Mirëserdhe Aria! Je dhurata më e bukur që mund të dëshironim!”, shkruhet në postim.

Ish e dashura e Xhan Jamanit bëhet nënë me portierin gjerman

Leotta e ka zgjedhur emrin e vajzës pas momenteve të para që e ka mbajtur në krahë.

Në një intervistë të disa kohëve më parë, ajo tha: “Emrin? Në fillim dua ta shoh në sy. Kam vendosur të veproj kështu. Do të ndjek instinktin”.