12 Gusht 2023, 16:43

Jennifer Lopez me forma perfekte në moshën 54-vjeçare, pozon me bikini nga pushimet në Itali

XING

Jennifer Lopez me forma perfekte në moshën 54-vjeçare, pozon me

Jennifer Lopez ndodhet në bregun e Amalfit në Itali duke kaluar pushimet. Artistja ka pozuar nga atje e veshur me rrobabanjo të bardha dhe ka marrë të gjithë vëmendjen.

Jennifer Lopez me forma perfekte në moshën 54-vjeçare, pozon me

Muajin e kaluar Lopez mbushi 54 vjeç dhe vazhdon të mbetet me forma perfekte trupore.

Jennifer Lopez me forma perfekte në moshën 54-vjeçare, pozon me

Ajo nuk mban dietë, por ka zgjedhur ushqimin e shëndetshëm si mënyrë jetese.

Nuk mungojnë as ushtrimet si pjesë e ditës së saj, gjë që e ka ndihmuar ta mbajë trupin të tonifikuar.

Jennifer Lopez me forma perfekte në moshën 54-vjeçare, pozon me