20 Korrik 2023, 16:52

You found cannabis in the suitcase, Gigi Hadid surprises everyone with the reaction

Ju gjet kanabis në valixhe, Gigi Hadid habit të gjithë me reagimin

XING

Ju gjet kanabis në valixhe, Gigi Hadid habit të gjithë me

Gigi Hadid dhe shoqja e saj, Leah MCcarthy, u arrestuan javën e kaluar në ishujt Kajman dhe më pas u liruan pasi zyrtarët e doganës gjetën marihuanë në valixhet e tyre.

Tani Gigi po shijon pushimet në Ishujt Kajman e madje ka postuar në rrjete sociale. Duke pozuar me rrobabanjo të verdha ajo shkruan: “Gjithçka po shkon mirë”.

Ju gjet kanabis në valixhe, Gigi Hadid habit të gjithë me

Mikesha e saj gjithashtu u tall me incidentin në një postim të sajin, duke ndarë foto buzë plazhit me mbishkrimin: “Fajtore për të gjitha akuzat”.

Ju gjet kanabis në valixhe, Gigi Hadid habit të gjithë me

Përfaqësuesi i Hadid në një deklaratë tha: “Gigi po udhëtonte me marihuanë të blerë legalisht në qytetin e Nju Jorkut me një licencë mjekësore. Gjithashtu ka qenë e ligjshme për përdorim mjekësor në Grand Cayman që nga viti 2017. Ajo u lirua dhe e shijoi pjesën tjetër të kohës në ishull”.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Gigi Hadid (@gigihadid)