27 Mars 2023, 14:13

Kapet mat çifti më i ri i showbizit

XING

Kapet mat çifti më i ri i showbizit

Ylli i One Direction, Harry Styles dhe modelja Emily Ratajkowski janë çifti më i ri i showbizit. Harry dhe Emily u kapën duke u puthur në rrugët e Tokios.

Kapet mat çifti më i ri i showbizit

Daily Mail ka publikuar pamjet ku dyshja duken u puthur teksa mbështeten pas një furgoni.

Kapet mat çifti më i ri i showbizit

Çifti po shijonte një natë në Japoni, ku Styles ndodhej për turneun e tij. 

Harry në nëntor të vitit të kaluar u nda nga aktorja Olivia Wilde. Emily nga ana tjetër aktualisht po kalon një divorc nga Sebastian Bear-MCclard, me të cilin ka një djalë dy vjeç.

Kapet mat çifti më i ri i showbizit

Në një episod të fundit të podcast-it të saj ‘High Low with EmRata’, modelja foli për sfidat e takimit në sy të publikut.

“Sa herë që shkoj në një takim, bëhet e ditur publikisht”, tha ajo.

Modelja diskutoi gjithashtu vështirësitë që ka për të gjetur burra që janë të kënaqur të takohen me një grua të suksesshme.

“Unë jam ndjerë gjithmonë si një grua e fortë dhe më pas, ndërsa rritesh, nuk ke nevojë për një burrë pasi je e sigurt financiarisht”, tha ajo.