9 Gusht 2023, 00:39

Këngëtarja e njohur nënë për herë të katërt

XING

Këngëtarja e njohur nënë për herë të

Ciara dhe bashkëshorti i Russell Wilson do të bëhen së shpejti sërish prindër. Për këngëtaren ky do të jetë bebi numër katër, i treti me sportistin.

Këngëtarja e njohur nënë për herë të

Ciara e zbuloi pritjen e ëmbël me anë të një video-je në Instagram ku shfaqet me barkun e rrumbullakosur krahas këngës që ajo vetë ka kënduar me Chris Brown së fundmi dhe në një pjesë të tekstit thotë: “Nëse më sheh në atë mënyrë sërish, do bëjmë një fëmijë tjetër. Ti je zemra, unë jam brinja jote”.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ciara (@ciara)

Ciara është nënë e djalit 3-vjeçar Win dhe vajzës Sienna Princess, 6 vjeçe, të cilët i ka me partnerin aktual, por ajo është gjithashtu nëna e djalit Future Zahir, 9 vjeç.

Këngëtarja e njohur nënë për herë të