17 Shtator 2022, 17:47

‘Lopez është e tmerruar’, Ben Affleck lodhet nga Jennifer pak pasi u martuan? Detajet shokuese

XING

‘Lopez është e tmerruar’, Ben Affleck lodhet nga Jennifer

Pak muaj më parë, Jennifer Lopez dhe Ben Affleck kurorëzuan dashurinë e tyre në martes pasi u ribashkuan pas 20 vitesh të ndarë. Pas dasmës dyshja shijuan dy muaj mjalti, herë në Paris e herë në Milano.

‘Lopez është e tmerruar’, Ben Affleck lodhet nga Jennifer

Mirëpo pushimet tashmë kanë mbaruar dhe dyshja i janë rikthyer rutinës. “Heatworld” bën të ditur se burime pranë çiftit kanë raportuar se çifti ka filluar të ketë probleme me humorin e aktorit. Sipas burimeve kjo po e bën Jennifer Lopezin të ndihet e pasigurt dhe të ketë frikë se mos Affleck po lodhet prej saj.

‘Lopez është e tmerruar’, Ben Affleck lodhet nga Jennifer

“Lopez është e tmerruar se Beni do të mërzitet shumë shpejt nga jeta martesore. Ajo ndjen një presion të jashtëzakonshëm për ta bërë këtë martesë të suksesshme dhe po bën gjithçka që mundet për ta mbajtur Benin të lumtur dhe të zënë. Ajo nuk dëshiron një divorc", janë shprehur burimet.

‘Lopez është e tmerruar’, Ben Affleck lodhet nga Jennifer

‘Lopez është e tmerruar’, Ben Affleck lodhet nga Jennifer

‘Lopez është e tmerruar’, Ben Affleck lodhet nga Jennifer

‘Lopez është e tmerruar’, Ben Affleck lodhet nga Jennifer