2 Shtator 2022, 19:22

Maluma përfundon në spital, këngëtari i nënshtrohet operacionit

XING

Maluma përfundon në spital, këngëtari i nënshtrohet

Këngëtari me famë botërore, Maluma ka marrë të gjithë vëmendjen me postimin e tij të fundit. Ai është përballur me një shqetësim shëndetësor dhe është shtruar në spital.

Maluma përfundon në spital, këngëtari i nënshtrohet

Maluma ka treguar se do t'i nënshtrohet një operacioni në gju, por e ka marrë me shumë sportivitet. Ndonëse ka publikuar në rrjete sociale foto nga shtrati i spitalit, këngëtari shfaqet i buzëqeshur.

Maluma përfundon në spital, këngëtari i nënshtrohet

“Fytyrë e mirë në mot të keq” Do bëj një operacion të vogël në gju, por me lutjet dhe energjinë tuaj, me siguri gjithçka do të shkojë mirë. Ju dua dhe më uroni fat!", ka shkruar Maluma krahas fotos.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by MALUMA (@maluma)

Maluma përfundon në spital, këngëtari i nënshtrohet

Maluma përfundon në spital, këngëtari i nënshtrohet

Maluma përfundon në spital, këngëtari i nënshtrohet