21 Tetor 2023, 09:20

Maluma së shpejti baba për herë të parë, video e ëmbël ku zbulohet gjinia e bebit

XING

Maluma së shpejti baba për herë të parë, video e

Maluma do të bëhet baba për herë të parë. Këngëtari 29 vjeçar është në pritje të fëmijës së tij të parë me partneren Susana Gomez.

Një video e ëmbël që sjell historinë e dashurisë me të dashurën e tij u shfaq gjatë koncertit në Washington të turneut botëror “Don Juan Tour”.

Maluma i ka dedikuar Susanës një këngë, teksa videoklipi tregon çiftin dhe momentet e shtatzënisë deri te zbulimi i gjinisë. Çifti do bëhet me vajzë.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by MALUMA (@maluma)