9 Shtator 2022, 12:00

'Maral' në pritje të fëmijës së dytë, aktorja zbulon emrin e vajzës

XING

'Maral' në pritje të fëmijës së dytë,

Aktorja e njohur turke nga serialet "Maral" apo "Dashuri e ndaluar", Hazal Kaya do bëhet nënë për herë të dytë. Lajmin e ka konfirmuar vetë aktorja 31-vjeçare duke zbuluar se do të bëhet me vajzë.

'Maral' në pritje të fëmijës së dytë,

Madje Hazal ka zbuluar edhe emrin që do i vendosë vogëlushes, e cila do të quhet Leyla.

'Maral' në pritje të fëmijës së dytë,

"E si të mos e thoja vetë e para lajmin. Leyla po vjen", shkroi aktorja në foton e fundit në Instagram.

'Maral' në pritje të fëmijës së dytë,

Hazal është e martuar me Ali Atay dhe janë prindër të një djali.

'Maral' në pritje të fëmijës së dytë,

'Maral' në pritje të fëmijës së dytë,

'Maral' në pritje të fëmijës së dytë,