28 Gusht 2023, 13:25

Më në fund e pranuan: Ky është çifti më i ri i showbizit

XING

Më në fund e pranuan: Ky është çifti më i ri i

Prej kohësh në mediat turke përflitet për një lidhje mes aktores Melisa Asli Pamuk, ylli i “Kara Sevda” dhe futbollistit Jusuf Yazici. Dyshja më në fund e kanë konfirmuar lidhjen duke publikuar fotot e para së bashku.

Më në fund e pranuan: Ky është çifti më i ri i

Melisa, 32 vjeç dhe Jusuf, 26 vjeç thuhet se u takuan në një mjedis miqësor në Çe?me dhe u mahnitën nga njëri-tjetri sapo u panë.

Më në fund e pranuan: Ky është çifti më i ri i

Ka qenë aktorja e cila ka ndarë disa foto romantike në pushimet e tyre jashtë vendit, në llogarinë e saj në Instagram, e cila numëron më shumë se 5 milionë ndjekës.

Më në fund e pranuan: Ky është çifti më i ri i