17 Shtator 2022, 17:26

Me reçipeta dhe taka super të larta, Kylie Jenner kopjon Dua Lipën

XING

Me reçipeta dhe taka super të larta, Kylie Jenner kopjon Dua

Kylie Jenner duket se është frymëzuar nga shqiptarja Dua Lipadhe është shfaqur së fundmi e veshur me një nga veshjet e koleksionit të ri të Marc Jacobs.

Me reçipeta dhe taka super të larta, Kylie Jenner kopjon Dua

Veshja konsiston në një fund të gjatë të bardhë, xhaketë të madhe të bardhë, një palë reçipeta me temina dhe këpucë platformë të larta.

Me reçipeta dhe taka super të larta, Kylie Jenner kopjon Dua

Kylie u shfaq me këtë veshje në numrin e fundit të CR Fashion Book, por përpara saj ia kemi parë Duas.

Me reçipeta dhe taka super të larta, Kylie Jenner kopjon Dua

Dua zgjodhi pikërisht këtë veshje në ditëlindjen e saj të 27. 

Me reçipeta dhe taka super të larta, Kylie Jenner kopjon Dua