12 Shtator 2022, 14:24

Modelja e njohur sulmon ish-futbollistin e Real Madrid pas divorcit

XING

Modelja e njohur sulmon ish-futbollistin e Real Madrid pas divorcit

Pasi u bënë prindër të vajzës së tyre të parë, modelja Karoline Lima i befasoi ndjekësit e saj duke njoftuar korrikun e kaluar se ajo dhe futbollisti i Real Madridit Eder Militao kishin vendosur t’i jepnin fund lidhjes.

Modelja e njohur sulmon ish-futbollistin e Real Madrid pas divorcit

Pas ndarjes Militao ka paditur Karoline për shpifje në rrjetet sociale. Sipas raportimeve nga UOL Esporte, lojtari dyshohet se ka patur ngacmime të vazhdueshme, fyerje dhe sulme të ndryshme nga ndjekësit e modeles, të nxitura nga kjo e fundit.

Modelja e njohur sulmon ish-futbollistin e Real Madrid pas divorcit

“Militao ka pasur sulme të vazhdueshme në rrjetet sociale, kryesisht përmes aplikacionit Instagram. Gjithçka bëhet për të prishur imazhin e lojtarit”, tha avokati mbrojtës.

Modelja e njohur sulmon ish-futbollistin e Real Madrid pas divorcit

Modelja e njohur sulmon ish-futbollistin e Real Madrid pas divorcit