29 Qershor 2023, 11:55

The model who earns 15 thousand euros while sleeping

Modelja që fiton 15 mijë euro duke fjetur

XING

Modelja që fiton 15 mijë euro duke fjetur

Një influencuese dhe modele e OnlyFans ka treguar se fiton shuma marramendëe kur i lë njerëzit ta shikojnë atë duke fjetur në kohë reale.

Amouranth, 29 vjeç, emri i vërtetë i të cilës është Kaitlyn Siragusa thotë se fiton para teksa fle, pasi transmetimet e gjumit janë jashtëzakonisht fitimprurëse në platformën Twitch.

Modelja që fiton 15 mijë euro duke fjetur

Gjatë një interviste, Amouranth, e cila tani ka mbi gjashtë milionë ndjekës në Twitch tha: "Nëse transmetoni veten duke fjetur gjumë vetëm në Twitch, ndoshta do fitoni disa mijëra dollarë. Kur unë jam duke fjetur fitoj 10,000-15,000 dollarë"

Modelja që fiton 15 mijë euro duke fjetur